top of page

Sigorta Ürünlerimiz

"Size ÖZGÜ çözümler..."​

Insurance Agent

Elementer Sigorta

"Sağlık, Araç, DASK vb. tüm ihtiyaçlarınız için..."

Sürekli değişen ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış, size özel sigorta paketleri sunuyoruz. Ekibimiz sorularınızı cevaplamaktan ve durumunuza en uygun elementer branş sigortaları için sizlere kişiselleştirilmiş önerilerde bulunmaktan mutluluk duyar. Daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın.

Hayat Sigortası

"Güzel bir miras, hepimizin görevi..."

Söz konusu risk olunca, Hayat Sigortası departmanımız yanınızda. Birikimli, dolar kurlu, vergi avantajlı seçenekler ve prim iadeli sistemler ile geleceğinizin her saniyesini, geniş kapsamlarla güvence altına alıyoruz.

Couple in Mediation

Bireysel Emeklilik Sistemi

"Parayı tutmanın yolu bireysel emeklilikten geçer..."

Bugünkü yaşam standardının devam ettiği, ekonomik kaygılardan uzak ve rahat bir emeklilik dönemi yaşamayı kim istemez? Peki sizi bu döneme götürecek en güvenli ve avantajlı yolun Bireysel Emeklilik Sistemi’nden geçtiğini biliyor musunuz? Yapmanız gereken tek şey, her ay düzenli olarak gelirinizin bir kısmını bireysel emekliliğe ayırarak geleceğinize bugünden yön vermek. Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz; aklınıza takılan tüm sorularınızın cevapları için buradayız.

Ürünler: Paketler
bottom of page